ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 5-ї СЕСІЇ 8-го СКЛИКАННЯ

8-го скликання
Воловецької селищної ради.

Порядок денний:
1). Внесення змін до рішення №7 від 10.12.2020 року «Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчих органів Воловецької селищної ради.
2). Затвердження старости села Гукливий Воловецької селищної ради.
3). Затвердження старости села  Скотарське Воловецької селищної ради.
4). Затвердження керуючого справами апарату виконавчих органів Воловецької селищної ради.
5). Внесення змін до рішення №17 від 23.12.2020 року «Про затвердження штатної чисельності установ Воловецької селищної ради»
6). Про завершення реорганізації та припинення юридичних осіб Гукливської і Скотарської сільських рад шляхом приєднання до Воловецької селищної ради.
7). Про створення комісії для прийняття всього майна із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Воловецького району до комунальної власності Воловецької селищної ради.
8). Про входження Воловецької селищної ради до складу засновників юридичних осіб.
9). Створення юридичної особи публічного права фінансового відділу та затвердження Положення про фінансовий відділ Воловецької селищної ради.
10). Створення юридичної особи публічного права відділу освіти та затвердження Положення про відділ освіти.
11). Затвердження заступників  Воловецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
12)Про затвердження Перспективного плану роботи Воловецької селищної ради на 2021 рік.
13). Різне.

Присутні 18 депутатів - список депутатів.

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.