Правопросвітницький захід.

Дата: 05.02.2021 15:18

Фото без опису   04.02.2021року фахівчиня відділу «Воловецьке бюро правової допомоги» Наталія Мадяр провела правопросвітницький захід.

У заході взяли участь заступник голови Воловецької ТГ Ф.Ф.Бирак, начальник відділу надання адміністративних послуг і державної реєстрації Воловецької ТГ М.М.Курах та головні спеціалісти по реєстрації місця проживання Воловецької ТГ Ковач Н.В. та Карпишинець Т.Я.
   Під час заходу присутніх було ознайомлено з основними функціями та повноваженнями відділу «Воловецьке бюро правової допомоги», категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до ЗУ «Про безоплатну вторинну правову допомогу». У рамках виконання Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» було розглянуте питання: «Земельна реформа: як діятиме тепер ринок землі в Україні».
   Фахівчиня відділу «Воловецьке бюро правової допомоги» Наталія Мадяр серед учасників заходу розповсюдила тематичні буклети на земельну тематику.