ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 6-ї СЕСІЇ

позачергової 6-ї сесії
Воловецької селищної ради 8-го скликання
на 11.02.2021 року о 10:00 годині
в примішенні зали засідань селищної ради.

До розгляду пропонуються питання:

1). Про внесення змін до рішення селищної ради  23 грудня 2020 року №22 «Про бюджет Воловецької селищної територіальної громади на 2021 рік».
2). Про  виплату матеріальних  допомог  громадянам.
3.) Затвердження « Програми благоустрою населених пунктів на 2021-2025 роки»
4). Затвердження «Програми занятості населення на 2021-2025 роки.
5).Про  здійснення повноважень  суб’єктами державної  реєстрації юридичних і фізичних осіб підприємців виконавчим органом Воловецької селищної ради.
6).  Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності в комунальну.
7). Про розгляд  заяв та звернень громадян та суб’єктів підприємницької діяльності.
 8). Про затвердження старости  села Гукливий  Воловецької територіальної громади.
9).Про затвердження Положення про виконавчий комітет та Регламент виконавчого комітету Воловецької селищної ради.
10.)Про затвердження кількісного і персонального складу виконавчого комітету Воловецької  селищної ради.
11).  Про  затвердження структури та чисельності апарату,виконавчих органів  Воловецької селищної ради восьмого скликання (в новій редакції).
12).Про внесення змін до рішення п»ятої  сесії  восьмого скликання від 15січня 2021 року№72Воловецької селищної ради «Про вхід Воловецької селищної ради до складу засновників юридичних осіб»
13). Затвердження  Положення про  Центр надання адміністративних послуг Воловецької селищної ради
14).Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Воловецької селищної ради.
15). Про організацію цивільного захисту у Воловецькій територіальній громаді.
16).Про затвердження положення про відділ з питань цивільного захисту
17).Про внесення змін до Середньострокової програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Воловецької селищної ради на 2019-2021 роки.
18) Різне.