Вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі

Дата: 19.02.2021 09:36

Сьогодні, 19 лютого, у Воловці, керівництво громади, представники установ та служб, громадськість взяли участь в урочистому зібранні аби вшанувати Героїв Небесної Сотні, а також військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму.
Ведучі урочистого зібрання у своїх виступах акцентували увагу присутніх на тому, що події 18-20 лютого 2014 року – одна з найбільш трагічних сторінок в історії України і закликали завжди пам’ятати про жертви, принесені Героями Небесної Сотні заради свободи нашої Батьківщини.
Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі хвилиною мовчання та покладанням квітів.Фото без опису