ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 11.03.2021

виконавчого комітету
Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про розгляд фінансового плану КП ВС «Водоканалсервіс» на 2021 рік.
2. Про  затвердження  відкоригованих  нормативних  витрат  з управління багатоквартирними будинками.
3. Про схвалення Програми розвитку культури і мистецтва Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки.
4. Про схвалення програми фінансової підтримки КНП «Воловецька центральна лікарня» Воловецької селищної ради на 2021рік.
5. Про схвалення Програми роботи з обдарованою молоддю Воловецької територіальної  громади на 2021-2025 роки.
6.Про схвалення Програми розвитку дитячо-юнацького спорту Воловецької територіальної  громади на 2021-2025 роки.
7.Про схвалення Програми забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування  окремих груп населення  на території Воловецької селищної ради та за певними категоріями захворювань на 2021-2023 роки.
8. Про схвалення Програми забезпечення державної безпеки у Мукачівському районі, матеріально-технічного забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області на 2021 рік.
9. Про схвалення Програми підвищення рівня обслуговування та якості надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у Воловецькому районному відділі ГУДМС України в Закарпатській області на 2021рік
10. Про схвалення Програми матеріально-технічного забезпечення Воловецького районного територіального центрукомплектування та соціальної підтримки на 2021-2025 роки.
11. Про схвалення Програми «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Воловецької територіальної громади» на 2021-2023 роки.
12. Про схвалення Програми «Забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування   у зв’язку з реорганізацією сільських рад та їх виконавчих органів» на 2021 рік.
13. Про план роботи служби у справах дітей Воловецької селищної ради на 2021 рік.
14. Про затвердження переліку посадових осіб, уповноважених на здійснення поточного контролю за перебуванням осіб у місцях самоізаляції та складання протоколів  про адміністративні правопорушення.
15. Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при  виконавчому комітеті Воловецької селищної ради.
16. Про затвердження  переліку осіб, які мають право складати адміністративні протоколи
17. Про розподіл обов’язків.
18. Про видалення зелених насаджень.
19. Про розгляд та погодження фінансового плану КНП «ВЦПМСД» на 2021 рік.
20. Про припинення дії договорів на розміщення тимчасових споруд.
21. Про повторну видачу посвідчення про статус особи, що постійно проживає і зареєстрована на території населеного пункту, якому надано статус гірського.
22.Про надання статус особи, що постійно проживає і зареєстрована на території населеного пункту, якому надано статус гірського.
23. Про накладання адміністративних стягнень .
24. Про схвалення Програми «Профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядкуна території Воловецької селищної територіальної громади» на 2021 рік.
25.Про клопотання щодо виділення пільгових кредитів громадянам.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.