Від Державної прикордонної служби

Дата: 17.03.2021 11:02

Фото без описуДержавна прикордонна служба гарантує: Грошові виплати на суму більш ніж 150 тисяч гривень за рік. З них: - заробітна плата на рік складає 10 500 грн*12 міс.=126 000,00 грн. - одноразова щорічна матеріальна допомога на оздоровлення 10 500,00 грн. - одноразова щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань - 1110,00 грн. - підйомна допомога при укладанні першого контракту =20430,00 грн.

Обов’язкова щорічна відпустка від 30 днів. Тривалість відпустки зростає зі збільшенням вислуги років (10 років -35 днів, 15 років -40 діб, 20 років -45 діб). Крім того: Право поєднувати військову службу та заочне навчання в цивільних вищих навчальних закладах. Безкоштовне харчування триразове харчування в добовому наряді. Безкоштовне забезпечення речовим майном (зимовою та літньою військовою формою одягу, екіпіровкою). Часткова компенсація коштів за винаймання житла- від 2270 грн до 3400 грн. Право на пенсію після 25 років вислуги та грошова компенсація на придбання власного житла. Пільгове обчислення загального стажу у співвідношенні 1:1,5 для військовослужбовців за контрактом, які проходять військову службу в підрозділах кордону. Військова служба зараховується до загального страхового стажу державної служби. Важливо!!! • Військовослужбовці першого контракту (три роки) не залучаються до проведення операції Об’єднаних Сил на сході України. • Підписання контракту з Держприкордонслужбою – альтернатива проходженню строкової служби, тобто звільнення від строкової служби, та можливість проходження служби за контрактом лише в межах Закарпатської області без переміщень до інших населених пунктів. • Збереження попереднього місця роботи та середньомісячного заробітку під час дії особливого періоду ( в разі офіційного працевлаштування при підписані контакту). За довідками звертатися в відділ комплектування Мукачівського прикордонного загону за адресою: м. Мукачево, вул. Недецеї, 45, тел. 096-588-58-43, 068-808-15-15, 050-785-48-92.