ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 8-ї СЕСІЇ 8-го СКЛИКАННЯ

Воловецької селищної ради.

Порядок денний:
1). Затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2020 рік
2). Затвердження звіту про виконання бюджету Скотарської сільскої ради за 2020 рік.
3). Затвердження звіту про виконання бюджету Гукливської сільскої ради за 2020 рік.
4). Про виплату матеріальної допомоги громадянам.
5). Внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020 № 22 «Про бюджет Воловецької територіальної громади на 2021 рік із змінами від 10.02.2021 року»
6). Про введення штатної одиниці прибиральника приміщень адмінбудівлі с. Скотарське.
7). Про введення штатної одиниці асистента вихователя у Воловецький заклад дошкільної освіти № 4.
8). Внесення змін до рішення №17 від 23.12.2020 року «Про затвердження штатної чисельності установ Воловецької селищної ради» на 2021 рік.
9). Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчих органів Воловецької селищної ради (у новій редакції).
10). Про внесення змін до Програми "Цукровий діабет" на 2021 рік.
11). Про внесення змін до програми по виплаті компенсацій за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік.
12). Про внесення змін до програми "Турбота" на 2021 рік.
13). Про затвердження програми "Фінансова підтримка КНП "Воловецька центральна лікарня" на 2021 рік.
14). Про затвердження програми розвитку культури і мистецтва Воловецької територіальної громади на 20212025 роки.
15). Про затвердження програми розвитку дитячо-юнацького спорту Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки.
16). Про затвердження програми роботи з обдарованою молоддю Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки.
17). Про затвердження програми "Забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування у зв"язку з реорганізацією сільських рад та їх виконавчих органів на 2021-2025 роки.
18). Про затвердження програми забезпечення лікарськими засобами безплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на території Воловецької селищної ради та за певними категоріями захворювань на 2021-2023 роки.
19).
Про затвердження програми по виплаті компенсацій за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік.
20).
Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Воловецької селищної ради на 2021-2023 роки.
21). Про затвердження програми "Матеріально-технічне забезпечення Воловецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки" на 2021-2025 роки.
22).
Про затвердження програми "Забезпечення державної безпеки у Мукачівському районі , матеріально-технічного забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області" на 2021 рік.
23).
Про затвердження програми "Підвищення рівня обслуговування та якості надання послуг з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у Воловецькому районному відділу ГУДМС України в Закарпатській області" на 2021 рік.
24).
Про затвердження програми "Профілактика злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Воловецької територіальної громади" на 2021 рік.
25). Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.02.2020 № 115 «Про внесення змін до рішення селищної ради від 15.01.2021 № 72 "Про вхід Воловецької селищної ради до складу засновників юридичних осіб".
26). Про затвердження Положення про грошову винагороду Воловецької селищної ради для обдарованих дітей Воловецької територіальної громади.

27). Про передачу основних фондів та оборотних засобів комунальних закладів Воловецької селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти, культури, туризму, охорони здоровя"я, молоді і спорту Воловецької селищної ради.
28). Про затвердження Положення про складання, затвердження, та контроль виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств, засновниками яких є Воловецька селищна рада.
29). Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради".
30). Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради".
31). Про прийняття у комунальну власність Воловецької територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення площе. 287,7378 га.
32). Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки площею 0,40 га від 26.02.2018 року, що зозташована в смт Воловець, урочище Минчил.
33). Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки площею 0,20 га від 26.02.2018 року, що зозташована в смт Воловець, урочище Минчил.
34). Про розгляд заяв та звернень громадян і суб"єктів підприємницької діяльності.

35). Про затвердження Положення про відділ архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради.
36). Про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради.

37). Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження пудприємницької діяльності на території Воловецької селищної ради.
38). Про затвердження порядку формування кадрового резерву Воловецької селищної ради.
39). Про затвердження порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами нв інформацію та переліку платних послуг з надання інформації.
40). Розгляд звернень депутатів.

Присутні 16 депутатів - список депутатів.

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.