ПРОТОКОЛ №5 позапланового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.03.2021 08:48

Фото без описуПРОТОКОЛ №5

26 березня 2021 року                                                      смт.Воловець

Присутні – 15 членів комісії (за окремим списком)

Запрошені – 2 (за окремим списком)

1.Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів на території селищної ради.

(Попелич М.А., Бирак Ф.Ф., Лисий А.А., Хміль В.Ю., Годованець В.В.)

Заслухавши інформацію доповідачів з питань порядку денного, відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2(зі змінами), та протоколу №2 від 23 березня 2021 року районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питань порядку денного взяти до уваги.
  2. Звернути увагу керівників релігійних громад, управлінь, центрів, релігійних братств, місіонерських товариств (місій), інших релігійних організацій громади на те, що, за станом на 26.03.2021 року, на території селищної ради проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 4 кв .метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) заборонено.
  3. Заступникам селищного голови та старостам сіл:

3.1.Взяти на особливий контроль проведення на підвідомчій території масових релігійних заходів.

3.2 Невідкладно організувати проведення бесід із кожним

керівником релігійної громади на відповідній території щодо

необхідності дотримання протиепідемічних обмежень під час

здійснення богослужінь в усіх храмах, молитовних будівлях і

культових спорудах та тимчасового обмеження (коригування)

процедур здійснення окремих релігійних обрядів прямого контакту

(причащань, загальних сповідей, хрещень, тощо).

1. Забезпечити неухильне виконання завдань і заходів, визначених розпорядженням керівника робіт з ліквідацій наслідків надзвичайної ситуації від 03.03.2021р. №69.

4.1. Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2(зі змінами та доповненнями) для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, та виходячи з епідемічної ситуації, прийняти відповідне рішення щодо заборони до 05.04.2021 р.:

роботи дошкільних навчальних закладів;

роботи закладів культури;

відвідування закладів загальної середньої освіти;

Запровадити (встановити) дистанційну роботу усіх установ селищної ради, згідно додатку №1 до 26.03.2021р.

1. Начальнику відділення №2 поліції Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Пасічник Олександру Тарасовичу:

5.1. Забезпечити посилення контролю під час проведення богослужінь працівниками поліції усїх храмів, молитовних будівель та культових споруд щодо дотримання встановлених протиепідемічних обмежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” шляхом встановлення постів, проведення патрулювання, наближення нарядів тощо.

5.2. В разі фіксації порушень карантинних обмежень вживати дієвих заходів реагування у відповідності до вимог чинного законодавства.

6. Уповноваженим на здійснення поточного контролю та складання протоколів про адміністративні правопорушення:

6.1.Забезпечити проведення перевірок храмів, молитовних будівель та культових споруд посадовими особами, які рішеннями виконавчих  комітетів визначені уповноваженими на здійснення поточного контролю та складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до статей 44-?, 219, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

6.2. Забезпечити здійснення уповноваженими посадовими особами контролю за дотриманням встановлених протиепідемічних обмежень при проведенні інших релігійних обрядів (хрещення, вінчання, похорони, тощо), що проводяться в храмах, молитовних будівлях, культових спорудах та на відкритих територіях в інші дні, окремо від загальних богослужінь у святкові (недільні, суботні) дні.

6.3. У разі необхідності оперативно інформувати відділення №2 поліції  Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області  про можливі масові релігійні заходи, які проводяться в інші дні, окремо від загальних богослужінь у святкові дні.

Селищний голова,

голова комісії                                                 Михайло ПОПЕЛИЧ

Заступник голови,

секретар                                                         Сергій ҐРИГА