РОЗПОРЯДЖЕННЯ КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Дата: 12.04.2021 14:05

Фото без описуРОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

12.04.2021 р.                                 №6                                   смт. Воловець

Про організацію протиепідемічних

заходів із мінімізації поширення

гострої респіраторної хвороби,

спричиненої коронавірусом SARS-

СоV-2 (СОVID-19) у Скотарському

закладі дошкільної освіти (дитячий садок)

Воловецької селищної ради

та Воловецькому закладі дошкільної освіти

(ясла – садок) №2 (старша група)

Воловецької селищної ради

З метою забезпечення організації і координації робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Воловецької територіальної громади, відповідно до статей 5, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.ст. 75, 76 Кодексу цивільного захисту України, «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого постановою КМУ від 09.01.2014 № 11, «Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня», затвердженого постановою КМУ від 14.03.2018 №223, постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», «Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», «Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», затверджених наказом МВС України від 26.12.2014 № 1406, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.01.2015 за № 47/26492, розпорядження голови облдержадміністрації від 27.03.2020 №178 «Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», розпорядження селищного голови від 05.02.2021 № 14 «Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», з метою створення безпечних умов організації освітнього процесу у Скотарському закладі дошкільної освіти (дитячий садок) Воловецької селищної ради та Воловецькому закладі дошкільної освіти (ясла – садок) №2 (старша група) Воловецької селищної ради:

У зв’язку із виявленням коронавірусної хвороби COVID-19 у працівників Скотарського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Воловецької селищної ради та Воловецького закладу дошкільної освіти (ясла – садок) №2 (старша група) Воловецької селищної ради:

1. Начальнику відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді і спорту Хміль В.Ю., директору Скотарського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Воловецької селищної ради Ігнатишин І.В., та директору  Воловецького закладу дошкільної освіти (ясла – садок) №2 Воловецької селищної ради Кравчик О.Ю. з 12.04.2021 року по 22.04.2021 року заборонити відвідування персоналу та вихованцям Скотарського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Воловецької селищної ради та Воловецького закладу дошкільної освіти (ясла – садок) №2 (старша група) Воловецької селищної ради.

2. Начальнику Воловецького районного лабораторного відділення Свалявської міжрайонної філії ДУ „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” Лазівській Г.Г. провести заключну дезінфекцію приміщень Скотарського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Воловецької селищної ради та Воловецького закладу дошкільної освіти (ясла – садок) №2 (старша група) Воловецької селищної ради .

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді і спорту Хміль В.Ю. та Воловецьке районне лабораторне відділення Свалявської міжрайонної філії ДУ „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” (Лазівська Г.Г.).

Керівник робіт з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації -  заступник

селищного голови                                                                                               Бирак Ф.Ф.