ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 16.04.2021

виконавчого комітету
Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Воловецької територіальної громади.
2. Про надання статусу особи, що постійно проживає і зареєстрована на території населеного пункту, якому надано статус гірського.
3. Про взяття на квартирний облік дитини позбавленої батьківського піклування.
4. Про зняття з квартирного обліку громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті.
5. Про притягнення до адміністративної відповідальності.
6. Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Воловецької селищної ради, затвердження її персонального складу та Положення.
7. Про надання дозволу на розміщення комплексу тимчасових споруд.
8. Про видалення зелених насаджень.
9. Про присвоєння поштової адреси на новозбудований будинок.
10. Про схвалення Програми  по забезпеченню виконання завдань з охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки.
11. Про схвалення Програми  по розробленню технічної документації щодо земель комунальної власності територіальної громади на 2021-2025 роки.
12. Про затвердження робочих проєктів.
13. Про затвердження положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Воловецької селищної ради.
14. Про затвердження положення «Про порядок присвоєння та зміни поштових адрес (поділ з присвоєнням окремого поштового номера) об’єктам нерухомого майна на території  Воловецької селищної ради припинення договору тимчасової споруди.
15. Про клопотання щодо виділення пільгових кредитів громадянам
16. Про взяття на квартирний облік.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.