ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 28.05.2021 року

виконавчого комітету
Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Воловецької селищної ради на 2021 рік.
  2. Про схвалення  Програми розвитку фізичної культури і спорту Воловецької територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
  3. Про схвалення Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Воловецької селищної ради на 2021-2025 роки.
  4. Про схвалення Комплексної Програми забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних злочинів  на території Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки
  5. Про розгляд та погодження фінансового плану КНП «Воловецького ЦПМСД» Воловецької селищної ради на ІІ-ІVквартали 2021року.
  6. Про розгляд та погодження  фінансового плану КНП «Воловецької центральної лікарні» Воловецької селищної ради на ІІ-ІVквартали 2021року.
  7. Про видалення зелених насаджень.
  8. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок та господарські споруди.
  9. Про надання статусу особам, що постійно проживають і зареєстровані на території населеного пункту,якому надано статус гірського.
  10. Про надання статусу особи, що постійно проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського повторно .
  11. Про притягнення до адміністративної відповідальності.
  12. Про погодження паспорту фасадів.
  13. Про влаштування малолітніх дітей .
  14. Про продовження договорів розміщення тимчасових споруд.
  15. Про надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами
  16. Про затвердження штатного розкладу КП ВС Водоканал-сервіс.
  17. Про затвердження відкоригованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.
  18. Про затвердження відкоригованих тарифів на послуги із вивозу твердих побутових відходів.
  19. Про затвердження штатного розкладу КП ВС Водоканал-сервіс на 2022 рік.
  20. Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на 2022 рік.
  21. Про затвердження тарифів на послуги із вивозу твердих побутових відходів на 2022 рік.
  22. Про клопотання щодо виділення пільгових кредитів громадянам.
  23. Про розгляд заяви.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.