ВЕСНЯНА ТОЛОКА - 2021

Дата: 12.05.2021 09:07

Фото без опису   11 травня 2021 року колективи підприємств та організацій Воловецької територіальної громади, в тому числі селищної ради, комунального підприємства, районної адміністрації взяли участь у толоці в рамках всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

В процесі акції у центральній частині селища було обладнано клумби різного розміру, вивішено і виставлено квітники вздовж вулиць Карпатська та Привокзальна, висаджено близько 1200 кущиків квітів різних видів, видалено чагарники в парку, розчищено від сміття придорожні канави, береги річок, ліквідовано стихійні сміттєзвалища в населених пунктах.
   Учасники попрацювали плідно, злагоджено, із задоволенням. Вже надходять схвальні відгуки мешканців. Приємно. В свою чергу учасники висловлювали бажання, щоб мешканці відносилися з повагою до зробленого, не витоптували і не нищили квіти, не викидали сміття у невідведених для цього місцях, в річки і струмки, розуміли, що все зроблено в першу чергу для них самих.
   Селищна рада висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до толоки і сумлінно виконав свої завдання. А також запрошує всіх мешканців приймати участь в озелененні та прибиранні селища.