ВИСТАВКА "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"

Дата: 14.05.2021 14:58

Фото без опису   13 травня 2021 року в холі адміністративної будівлі селищної ради відкрито чергову виставку дитячої творчості на тему "Знай і люби свій край".

В селищній раді це вже друга виставка творчості вихованців Воловецького Центру позашкільної роботи і дитячої творчості (ЦПРДТ).
   На новій виставці представлено роботи гуртків: народна творчість, флористика і фітодизайн (керівник - Маріанна РАЙЧИНЕЦЬ); образотворче мистецтво (керівник - Ганна СКОРОМИСЛЕЙ), декоративне мистецтво, художня кераміка (керівник - Людмила ЛОПІТ). Роботи  в техніках ізонитка, вітраж, бук-арт, канзаші (із стрічок), бісероплетіння, соломоплетіння, кераміка, солене тісто, живопис, об"ємна аплікація.
   Зазвичай, художні роботи краще побачити, ніж слухати про них, тому запрошуємо всіх бажаючих подивитися на творчість наших юних співгромадян, вихованців ЦПРДТ, директором якого є Людмила ЧОРНЕЙ.
    До речі, на виставці присутня чудова робота дитини з особливими освітніми проблемами, мешканця сусідньої Нижньоворітської територіальної громади, вихованця Воловецького інклюзивно-ресурсного центру.