СМІТТЯ БІЛЯ "БУДИНКУ ЛІСНИКА"

Дата: 17.05.2021 14:46

Фото без опису   16 травня 2021 року наші гості, відвідавши прекрасну весняну Боржаву, були змушені долучитися до збору сміття біля "будинку лісника".

Воловчани добре знають, що біля "будинку лісника", на лісових землях, роками функціонує популярна селищна зона відпочинку. На привеликий жаль, далеко не всі її відвідувачі прибирають за собою. І ось в черговий раз, ми зганьбилися перед гостями нашого селища, яким довелося прибирати не лише за собою, а й за десятками наших односельців.
   Селищна рада вибачається перед волонтерами і щиро вдячна їм. Сподіваємося, подія нагадає воловчанам про необхідність дотримання культурного поводження в природі, а керівництву Воловецького лісового господарства - про необхідність підтримання порядку на своїй території.
   До речі гостями-волонтерами були голова Зпакарпатської обласної ради з родиною і друзями.