ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 30.06.2021 року

Дата: 01.07.2021 08:25

30 червня 2021 року    Фото без описувідбулося чергове засідання виконавчого комітету  Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до переліку осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення.
  2. Про утворення робочої групи по розробці Середньострокової програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Воловецької селищної ради на 2022-2024 роки.
  3. Про Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу у Воловецькій селищній раді.
  4. Про утворення робочої  групи з питань формування прогнозу бюджету Воловецької селищної ради на 2022 рік та прогнозу бюджету на 2023-2024 роки.
  5. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на середньостроковий період та проекту бюджету Воловецької селищної ради на 2022 рік.
  6. Про зняття осіб з числа дітей-сиріт з квартирного обліку  у зв’язку з поліпшенням житлових умов (Кіс М.В.).
  7. Про притягнення до адміністративної відповідальності  (гр-на Титичко М.В.) (Созанського П.Ю.), (Мигаль М.С.).
  8. Про надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (Словенко).
  9. Про присвоєння адресного номера на гараж.
  10. Про присвоєння поштової адреси на новозбудований будинок с. Гукливий (Присліпського, Сличко).
  11. Про надання дозволу на забудову (Бабінець В.М.).
  12. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (Керестеш).
  13. Про зміну статусу дитини позбавленої батьківського піклування Самусю Миколі Ярославовичу,17.12.2016 р.н. на статус дитини сироти.
  14. Про влаштування дітей позбавленої батьківського піклування, Аміта Канхая Ернестовича, 14.04.2011р.н., Аміта Кішана Ернестовича, 14.04.2011р.н., Аміта Аркадія Ернестовича, 14.04.2011р.н., Аміта Ернеста Вікторовича, 14.04.2011р.н.  до Чинадіївського дошкільного навчального закладу (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради.
  15. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування яке мають малолітні діти.
  16. Про встановлення побачень батька з малолітніми дітьми.
  17. Про затвердження висновків доцільності позбавлення батьківських прав.
  18. Про клопотання щодо виділення пільгових кредитів громадянам.
  19. Про розгляд заяв звернень фізичних та юридичних осіб.
  20. Про розірвання договорів на розташування об’єкта зовнішньої реклами.
  21. Про видалення зелених насаджень.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.