ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 19.07.2021 року

Дата: 19.07.2021 17:00

Фото без опису19 липня 2021 року    відбулося чергове засідання виконавчого комітету  Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про утворення робочої групи по розробці Середньострокової програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Воловецької селищної ради на 2022-2024 роки.
  2. Про схвалення  Програми «Виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію водопровідних очисних та водозабірних споруд по проекту «Екологічна чиста вода з підніжжя Боржавської полонини для мешканців Воловецької селищної ради.
  3. Про схвалення програми відшкодування на надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки.
  4. Про схвалення Програми утримання об’єктів благоустрою населених пунктів Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки.
  5. Про схвалення Програми сприяння діяльності Мукачівської окружної прокуратури на 2021 рік.
  6. Про затвердження Положення Про платні послуги які надаються закладами охорони здоров’я – комунальним некомерційним підприємством Воловецької селищної ради.
  7. Про відміну тендеру на закупівлю послуг.
  8. Про накладання адміністративного стягнення.
  9. Про розгляд заяви Керестеш М.В.
  10.  Про надання дозволу на  розміщення тимчасової споруди.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.