ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 27.07.2021 13:27

Фото без опису     2013 року Генеральна Асамблея Організацій Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовими завданнями цього дня  є  підвищення рівня  поінформованості громадян про  глобальну проблему   торгівлі  людьми  і  привернення  уваги  до  тяжкого становища жінок, чоловіків   і   жінок, які постраждали від цього злочину.

У зв’язку з цим працівниками управління соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації з віддаленим робочим місцем в смт Воловець було проведено інтерактивний захід з питань законодавства у сфері протидії торгівлі людьми для працівників Воловецької селищної ради.

Було обговорено питання законодавства у даній сфері, порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та виплати  одноразової  матеріальної  допомоги  постраждалим  особам, порядок взаємодії суб’єктів, які  здійснюють заходи   у  сфері  протидії торгівлі людьми, надано поради із безпечної міграції для тих хто готується їхати за кордон.

Пам’ятайте: жертвою торгівлі людьми може стати кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!!!

Отже, якщо Ви або хтось із знайомих та родичів стали жертвою торгівлі людьми звертайтеся :

до  Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:

0-800-505-501 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в

Україні

527 безкоштовно з номерів life, Київстар, Beeline та MTS

для перевірки легальності роботи посередника з працевлаштування за кордоном звертайтеся до  Мінсоцполітики України (044) 289-50-97,

облдежадміністрації  (03122) 3-30-94

до Закарпатської громадської жіночої організації «Веста»

(03122)6-1-62-91

до управління соціального захисту населення Мукачівської РДА з віддаленим робочим місцем в смт Воловець, вул. Пушкіна, 7

(03136) 24-5-58