КУДИ ПОДІЛИСЯ ВОЛОВЕЦЬКІ ДЕПУТАТИ?

Дата: 05.08.2021 14:37

Фото без опису   ШАНОВНА ГРОМАДО!
   05.08.2021 року знову не відбулося пленарне засідання сесії Воловецької селищної ради.

Вже вдруге його довелося переносити по причині неявки депутатів. І це в той час, коли в порядку денному стоять вкрай важливі для громади і цілому і окремих її мешканців питання, такі як:
- виплата матеріальної допомоги на лікування важкохворих;
- внесення змін до програм «Цукровий діабет 2021 рік» та фінансова підтримка Воловецької лікарні, що також стосується хворих людей;
- внесення змін до програм розвитку дитячого спорту та встановлення вартості харчування в школах для учнів пільгових категорій;
- виділення коштів на благоустрій населених пунктів, а це заробітна плата працівників комунального підприємства;
- затвердження програми капітального ремонту водозабору та оформлення земельної ділянки під нього;
- внесення змін до місцевого бюджету;
- вирішення земельних питань громадян;
- та інші питання.
   Всі питання, які виносяться на пленарні засідання, можуть бути вирішені лише депутатами і ніяк інакше. Отже саме на депутатах лежить велика відповідальність, за добробут громади, долі дітей, здоров’я громадян.
   Шановні депутати, адміністрація селищної ради переконливо просить вас виконати свій обов’язок перед громадою і  з’явитися на пленарне засідання, яке перенесене на 10 серпня 2021 року.