РОБОТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВОЛОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 06.08.2021 08:16

Шановні батьки!
   До початку навчального року залишилося менше місяця, 1 вересня ваші діти мали б піти до школи, отримувати повноцінні знання і мати можливість будувати своє майбутнє в подальшому.

Однак, вам слід знати, що згідно змін затверджених постановою КМУ від 28.07.2021 № 787 і внесених до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», пункт 3 доповнено підпунктом 15-1 такого змісту: «відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації».
   Звичайно, на даний час територія нашої країни знаходиться на «зеленому» рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що дуже добре. Та у в світі ситуаціє є нестабільною, мова йде про чергову хвилю пандемії вже у вересні.
   Як тільки наша громада опиниться поза межами «зеленої» зони, всі школи, персонал яких вакцинований менше, ніж на 80%, будуть закриті. Це стосується і дитячих садочків, закриття яких створить проблеми для працевлаштування батьків, вимушених доглядати за дітками.
   На даний час статистика вакцинації у закладах нашої громади наступна:

Заклад

Гукливський садок №4

Скотарський садок

15,2

З таблиці видно, що картина не втішна. Зважаючи на такі показники, у разі карантину в нашій громаді буде закрито всі школи і дитячі садочки!
   При цьому слід зауважити, що у громади вистачає препаратів для вакцинації від чотирьох виробників, що дає можливість вибору. До того ж статистика показує, що вакциновані особи не хворіють і на новий штам вірусу «дельта», який вважається найбільш небезпечним.
   Отже батьки мають право запитати у директорів, як вони могли допустити подібну ситуацію в керованих ними закладах.