ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 12 СЕСІЯ 8-го СКЛИКАННЯ

Дата: 14.09.2021 13:28

14 вересня 2021 року відбулася позачергова 12 сесія 8 скликання Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1)Про затвердження  звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна лікарня  Воловецької селищної ради» за І півріччя 2021 року.

2).Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» на ІІІ-ІV квартал 2021 року.

3.)Про затвердження звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

4).Про прогноз  бюджету Воловецької   селищної  ради  на 2022-2024 роки.

5). Про внесення змін до рішення селищної ради  23 грудня 2020 року №22 «Про бюджет Воловецької селищної територіальної громади на 2021 рік»(зі змінами від 18 лютого 2021 року,від 25 березня 2021 року,від 20 квітня 2021 року, від 03 червня 2021 року, від 10 серпня 2021 року).

6).Про виплату матеріальних допомог  громадянам.

7).Про затвердження Програми  по утриманню та ремонту автомобільних доріг Воловецької селищної ради на 2021-2025  роки.

8). Про затвердження  Програми по розробленню схем планування та забудови територій населених пунктів територіальної громади на 2021-2025 роки.

9). Про затвердження  Програми  фінансування супутніх витрат, пов’язаних з будівництвом та реконструкцією об’єктів інфраструктури Воловецької селищної ради  на 2021-2025 роки.

10).Про внесення змін до рішення №146 від 25 березня 2021 р.  «Про затвердження Програми  «Організації та забезпечення мобілізаційної підготовки,територіальної оборони, призову на строкову  військову службу та військово-патріотичного виховання населення Воловецької об»єднаної територіальної громади» на 2021-2025 роки.

11).Про внесення змін до програми «По розробленню технічної документації щодо земель комунальної власності територіальної громади» на 2021-2025 роки.(викласти у новій редакції).

12).Про надання  грошової винагороди  обдарованим і талановитим дітям Воловецької територіальної громади.

13).Про затвердження Положення про порядок використання  шкільних автобусів.

14).Про введення  двох штатних одиниць асистента вчителя у Воловецький заклад загальної середньої освіти І--ІІІ ступенів Воловецької селищної ради Закарпатської області.

15).Звернення до Закарпатської обласної адміністрації, Верховної Ради України, КАбінету Міністрів України, Закарпатської обласної ради про виділення коштів на влаштування покрівлі будинку по вул. Карпатській, 40 смт. Воловець.

16)Про відділення екстреної  (невідкладно) медичної.  допомоги КНП "Воловецька центральна лікарня" Воловецької селищної ради.

17)Про передачу основних фондів.

18)Про внесення змін до Програми "Турбота" на 2021 рік.

19)Про затвердження "Середньострокової програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Воловецької селищної ради на 2022-2024 роки".

20)Про надання дозволу на розроблення технічної документації та містобудівної документації в с. Гукливий, ур "Розтока", орієнтовною площею 0,50 га.

21)Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі Могіш Е, смт. Воловець, Підгірна, 9.

22)Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Райчинець Г.М.

23)Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність цільове призначення якої змінюється гр. Виноградний А.М.

Присутні 15 депутатів - http://список депутатів

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.