ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ КЕРІВНИЦТВА "ЯДЗАКІ УКРАЇНА"

Дата: 08.10.2021 15:46

Фото без опису    07.10.2021 року представники керівництва ТОВ "Ядзакі Україна", за пропередньою домовленістю, відвідали Воловецьку селищну раду.

Компанію Ядзакі засновано у 1929 році. На даний час в ній працює 243 тис. людей в 45 країнах світу. Одне з її підпиємств, а саме ТОВ "Ядзакі Україна" у жовтні 2002 року створено і у селі Минай на Ужгородщині. При цьому вкладено близько 45 мілн. доларів США інвестицій, які до цих пір залишаються одними із найбільших в Україні. Компанія є одним із найбільших роботодавців Закарпаття. На даний час на підприємстві працює 1,4 тис. осіб.
   За попередньою домовленістю представники керівництва товариства Йозеф ПОЛАК - генеральний менеджер, Володимир БЛИЧАНОВ - керівник виробництва, Алла КОВАЧ - начальник сегменту замовника зустрілися з селищним головою Михайлом ПОПЕЛИЧ. Метою зустрічі був пошук у Воловці виробничих площ розміром близько 1000 м кв., з розрахунку на 300-500 робочих місць, плюс офісні приміщення. Було оглянуто кілька відповідних площадок і керівництво компанії намірене вести переговори з їх власниками.
   Сподіваємося, переговори закінчаться успіхом, а спільні наміри Воловецької селищної ради та ТОВ "Україна Ядзакі" дадуть громаді робочі місця та наповнення бюджету.