ВІДВЕДЕНО ВОДУ З ТУРИСТИЧНОЇ СТЕЖКИ

Дата: 13.10.2021 16:55
Кількість переглядів: 2000

Фото без опису    09.10.2021 року відведено струмки з туристичної стежки з Воловця на вершину Воскресенський Верх (1219 м).

Хребет Полонина Боржава, на першу з її вершин - Воскресенський Верх, де струмок виходить з свого русла і тече стежкою, а взимкою ще й обмерзає, що є досить небезпечним.
   Домовившись тиждень тому, під час розчистки маршруту від лісових завалів, група волонтерів у складі працівників газо-компресорної станції, комунального підприємстаа селищної ради, громадської організації "Асоціація сприяння туризму" знову знайшли час і можливість та зайнялися впорядкуванням маршруту. В ході робіт, місцями було розчищено русло струмка  і з нього відведено воду їз стежки. Обладнано перетини із стежкою струмка та витоків з джерел. Після осінніх дощів буде видно, наскільки ефективними виявляться виконані роботи.
   Щира вдячність волонтерам за їх небайдужість і ентузіазм.