ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 13-та СЕСІЯ 8-го СКЛИКАННЯ

Дата: 18.11.2021 13:01

Фото без опису            18 листопада 2021 року відбулася чергова 13 сесія 8 скликання Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» за 9 місяців 2021 року.
2.Про передачу в оперативне управління об’єкта селищної ради комунальної власності.
3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради» за 9 місяців 2021 року.
4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за 9 місяців  2021 року.
5.Про затвердження Плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2022 рік.
6.Про введення штатної одиниці асистента вчителя у Гукливську гімназію  Воловецької селищної ради.
7.Про введення штатної одиниці асистента вихователя у Воловецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 Воловецької селищної ради.
8.Про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Воловець»
9.Про внесення змін до Програми розвитку культури і мистецтва Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії восьмого скликання Воловецької селищної ради від 25 березня 2021 року №139.
10. Про внесення змін до Програми фінсової підтримки КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради на 2021 рік».
11.Про затвердження комплексної цільової Програми регулювання містобудівної  діяльності та розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2022-2024 роки.
12.Про надання дозволу на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Воловецької селищної ради.
13.Про внесення змін до Програми виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію водопровідних очисних та водозабірних споруд по проекту «Екологічно чиста вода з підніжжя Боржавської полонини для мешканців Воловецької селищної ради та її гостей».
14.Про внесення змін до «Програми по забезпеченню виконання завдань з охорони навколишнього середовища на 2021-2025 роки».
15.Про внесення змін до рішення селищної ради 23 грудня 2020 року №22 «Про бюджет Воловецької селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 18 лютого 2021 року,від 25 березня 2021 року,від 20 квітня 2021 року,від 03 червня 2021 року,від 10 серпня 2021 року,14 вересня 2021 року).
16.Про списання залишків коштів Воловецького селищного бюджету,заблокованих на рахунках АК АПБ «Україна».
17.Про зміну юридичної адреси Воловецької селищної ради.
18.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Гукливий, Мукачівського району, Закарпатської області.
19.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Скотарське, Мукачівського району, Закарпатської області.
20.Про розгляд заяв і звернень громадян.

Присутні 19 депутатів - Список присутніх депутатів.

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.