ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2021 09:51

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.

Сьогодні  День Збройних сил України ми зустрічаємо   в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки  героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни.  Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій. Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на   долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими.

Здоров'я і благополуччя вам! Миру і злагоди!! Переконаний, що Україна переможе.

Слава Україні!

З повагою,

Воловецький селищний голова                                                                                                  Михайло ПОПЕЛИЧ