ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ/ІНІЦІАТИВУ

Дата: 17.12.2021 10:47

Фото без опису Інформація до відома! Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 06 грудня 2021 року № 2058/0/2-21/58 щодо проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу інформуємо:

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити  перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які  змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

На виконання Плану заходів на 2021 1 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням КМУ від 04 серпня 2021 року № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу.

Метою цього проекту є визначення найкращих та успішних кейсів, реалізованих у громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості,рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Долучитися до участі у конкурсі можна шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм  до 1 лютого 2022 року (додаток 2).

За результатами поданих заяв буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів за напрямами:

• Освіта в соціальній сфері;
  • Медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • Культур/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • Правове забезпечення;
  • Соціальна (соціально відповідальне) підприємництво;
  • Державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
  • Реабілітація/оздоровлення;
  • Спорт;
  • Наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Також буде визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу: Initiate_msp@ukr.net.

За результатами  поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіа підтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у збірці соціальних ініціатив,  також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.

Контактна особа керівника проекту для координації та зв»язку: Галина Георгівна Єрко, 0675010251.

Аплікаційна форма

Заява на участь

В конкурсі проектних ініціатив Міністерства соціальної політики «Будуємо країну без барєрів разом»

ПІБ учасника:

Місце роботи, посада:

Назва установи/організації

Контактний номер телефону

КАТЕГОРІЯ (залишити необхідне):

• Освіта у соціальній сфері;
  • Медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • Культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • Правове забезпечення;
  • Соціальна (соціально відповідальне) підприємництво;
  • Реабілітація/оздоровлення;
  • Спорт;
  • Наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проєкту:

Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):

Опис:

Мета:

Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Initiate_msp@ukr.net.

Міністерство соціальної політики України