РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 05.03.2022 № 21

Дата: 10.03.2022 14:59

До відома підприємців! На підставі розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації № 21 від 05.03.2022  підприємства, установи, організації будь-якої форми власності (крім бюджетних ), а також фізичні особи - підприємці можуть звертатися до Департаменту соціального захисту облдержадміністрації про відшкодування витрат на  проживання та харчування внутрішньо переміщених або евакуйованих осіб.

закарпатська  обласна державна адміністрація

закарпатська обласна ВІЙСЬКОВА адміністрація

05.03.2022 м. Ужгород          № 21

Про механізм використання коштів обласного бюджету, призначених для забезпечення безоплатного тимчасового проживання, харчування, інших видів життєдіяльності внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв’язку із введенням воєнного стану на території України

Відповідно до статей 4, 15, 28 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні”, № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій”, розпорядження Кабінету Міністрів України від             24 лютого 2022 року № 181-р „Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні”, рішення обласної ради від 28.02.2022 № 564 „Про внесення змін і доповнень до Регіональної програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки”, з метою забезпечення безоплатного тимчасового проживання, харчування, інших видів життєдіяльності внутрішньо переміщених та / або евакуйованих осіб у зв’язку із введенням воєнного стану на території України:

1. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації ? обласної військової адміністрації(Мацола В. В.) забезпечити відшкодування підприємствам, установам, організаціям будь-яких форм власності (крім тих, які утримуються за рахунок бюджетних коштів), фізичним особам-підприємцям вартості надання послуг з безоплатного тимчасового проживання, харчування, інших видів життєдіяльності внутрішньо переміщенихта/або евакуйованих осіб у зв’язку із введенням воєнного стану на території України.

2. Встановитирозміри витрат, які підлягатимуть відшкодуванню:

2.1. За однуособу на добу на проживання ? 100,00 гривень;

2.2. За одну дитину на добу на проживання – 50,00 гривень;

2.3. За одну особу на добу на харчування ? 100,00 гривень;

2.4. За одну дитину на добу на харчування – 80,00 гривень.

3. Поширити витрати, які підлягатимуть відшкодуванню, на дітей віком до 18 років, жінок з дітьми віком до 18 років, осіб з інвалідністю III груп, осіб похилого віку (старші 60 років), які перемістилися та/або евакуйовані з території Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, м. Київ.

4. Здійснити фінансування зазначених заходів за рахунок коштів обласного бюджету, передбаченихдля фінансування Регіональної програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки.

5. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації ? обласної військової адміністрації підготувати рекомендації виконавчим комітетам місцевих рад (ТГ) щодо обліку вимушено переміщених та/або евакуйованих осіб.

6. Виконавчим комітетам місцевих рад (ТГ) розробити програми щодо підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв’язку із введенням воєнного стану на території України.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації – заступника начальника військової адміністрації Добромільського П. П.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації

Віктор МИКИТА