ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ПРИБУВ У ВОЛОВЕЦЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ ІЗ СЛОВАКІЇ

Дата: 12.03.2022 10:39

Вдячні за надану гуманітарну допомогу Оксані Острожліковій з Uany nad  Ztavou, Tomas Valo, Pavol Valo з  Holic за зібрану гуманітарну допомогу у важкий для України час війни а також Прикордонній службі України, Закарпатській митниці, та Олександру Кічковському – начальнику Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, за сприяння А. Капустюка – благодійна організація «Відродження України».

З повагою, селищний голова

Михайло ПОПЕЛИЧ