СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ НА 8 РАНКУ 15 БЕРЕЗНЯ

Дата: 15.03.2022 09:28

Ситуація в регіонах на 8 ранку 15 березня

?Київщина
Повітряні тривоги вночі по всій області. В Ірпіні – бій. ЗСУ контролюють 70 відсотків території міста. В Вишгородському районі – пересування техніки ворога. В Броварському районі: ворожа техніка у населених пунктах Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської територіальних громад. Періодичні бої.

Чернігівська область
Вночі постійні повітряні тривоги: Чернігів, Прилуки, Остер, Десна. Останню добу російська армія обстрілювала передмістя та житлові квартали Чернігова, за попередніми даними є загиблі.

Сумщина
Вночі була повітряна тривога у Сумах в Шостці. Півночі росіяни гатили з артилерії по Сумському району.
Друга частина ночі пройшла тихо, але з 8 ранку знову по Сумському району працює ворожа артилерія.
З 9:00 очікуємо режим тиші та «зелених коридорів», є погодження.

Луганщина
В Сєвєродонецьку відносно спокійно. Інтенсивні обстріли Рубіжного та Попасної. Пожежі у житлових будинках. Вчора відбулася евакуація 1700 людей. Вперше доставили гуманітарку у Гірське. У Сєвєродонецьку запрацював ще один гуманітарний штаб.

Донеччина
Авдіївка, Мар'їнка – обстріли. Знову пакет градів росіяни випустили по Авдіївському коксохімічному заводу.
Мар'їнка, Новомихайлівка, Степне — відсутнє електропостачання. Обстріли тривають.
Торецьк: активізувалася ворожа авіація. Про жертви поки що не відомо.

Харківщина
Місто Харків – ЗСУ тримають оборону, позиції всі захищені. Однак окупанти продовжують завдавати удари з повітря по житловим районам міста.
Бої ведуться в Ізюмі, Чугуєві, Дергачах, там теж продовжуються обстріли.

Миколаївщина
Миколаїв – вночі лунали вибухи. У місті і районах області оголошувалася тривога. Ніч більш менш спокійна

Херсонщина
В Херсоні – ніч відносно спокійно, але окремі райони області повністю окуповані. Більшість районів – без світла, газу та води, а деякі – з початку війни. Надати допомогу немає можливості, тому що окупанти не пускають, відкривають вогонь. Велика потреба медикаментів по всій області. В деяких районах немає постачання харчів.

Житомирщина: Вночі й на ранок – декілька повітряних тривог.

Кіровоградська область: На Кіровоградщині відносно спокійно. Вночі – кількагодинна повітряна тривога.

Дніпропетровщина: Загалом в області спокійно. Одна нічна тривога.

Запорізька область: Повітряних тривог вночі не було. В Запоріжжі військова ситуація без змін.

Рівненщина, Волинь, Закарпаття, Тернопіль, Львівщина, Чернівці, Івано-Франківськ:  Ніч була спокійною.

Вінничина: Вночі спокійно. З 6:00 – дві повітряних тривоги

Хмельницька область: Ситуація відносно спокійна. Вночі – одна повітряна тривога

Черкащина: постійні тривоги, але загалом ситуація спокійна.

На Полтавщині тихо, вночі була повітряна тривога

Одеська область: одна повітряна тривога в ночі, друга — вранці. Загалом спокійно.