ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 21 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

Дата: 21.03.2022 10:57

Фото без опису21 березня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про схвалення Програми надання повторної фінансової допомоги (резервних коштів), що виплачується патронатним вихователям до моменту отримання державної соціальної допомоги на 2022рік.

2. Про надання ГОГА Назару  Альбертовичу статусу дитини-сироти.

3. Про влаштування дитини-сироти САМУСЯ Миколи Ярославовича 17грудня 2016 року народження до Чинадієвського дошкільного навчального закладу (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради.

4. Про накладання адміністративного стягнення на гр-ку. Могіш В.В.

5. Про надання статусу особи, що постійно проживає і зареєстрована на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

6. Про схвалення Програми фінансової підтримки КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» на 2022 – 2025 роки.

7.Про погодження паспорту фасадів на розміщення тимчасової споруди.

8. Про продовження договору про розміщення тимчасової споруди.

9. Про видалення зелених насаджень.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.