ДОПОМОГА ТИМЧАСОВО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Дата: 22.03.2022 10:53

Воловецька територіальна громада працює у цілодобовому режимі для того, щоб підтримувати життєдіяльність громади у стабільному стані.

Воловець вчергове  висловлює щиру подяку за надану гуманітарну допомогу.

У ці складні для нашої держави часи ми продовжуємо відчувати неймовірну підтримку. Завдяки щирим зусиллям наших друзів з Чехії, Словакії, Німеччини отримали допомогу, яку  розподілено між внутрішньо переміщеними особами.

Ми надзвичайно вдячні всім хто допомагає нам у такий важкий для України час.  Також намагаємось надати необхідну підтримку тимчасово внутрішньо переміщеним особам, щоб подолати труднощі, з якими зараз вони стикаються. Здебільшого зосереджені на забезпеченні безкоштовного, безпечного та гідного проживання. Прагнемо допомогти і знайти  житло на кілька днів або на тривалий період. Окрім проживання, ми також намагаємось надати іншу підтримку, яка потрібна переселенцям: психологічну, соціальну чи матеріальну.

Таким чином ви, тимчасово внутрішньо переміщені особи,  повідомте нам, яку допомогу ви потребуєте.

Ми зробимо все можливе, щоб вам допомогти якомога швидше.

З повагою, селищний голова

Михайло ПОПЕЛИЧ