ЗМІНИ У ПРАВИЛАХ ПЕРЕТИНАННЯ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ

Дата: 30.03.2022 11:09

Фото без описуЧергові зміни щодо правил перетину державного кордону громадянами України були ухвалені Постановою Кабінету Міністрів України 29 березня 2022 року № 383.

? Ухвалене рішення Уряду дозволяє службам у справах дітей за місцем звернення громадян надавати погодження на виїзд дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за межі України у супроводі законних представників або дітей, які не досягли 16-річного віку в супроводі осіб, уповноважених одним із батьків письмовою заявою (раніше такі погодження надавалися органами опіки та піклування чи військово-цивільними адміністраціями).

? Крім того ухвалене рішення передбачає, що у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану рішення щодо надання дозволу на виїзд за межі України особі чоловічої статі, яка супроводжує дитину, яка не досягла 16-річного віку, приймається з урахуванням приналежності супроводжуючої особи до переліку категорій осіб, які звільнені від військової служби та мобілізації, за наявності у неї підтвердних документів.

? Супровід дітей з інвалідністю для виїзду за межі України може здійснюватися обома батьками, але не більше ніж один раз із часу введення на території України надзвичайного або воєнного стану до його припинення чи скасування.

Служба у справах дітей Воловецької селищної ради