ДАЙДЖЕСТ НОВИН ЗА НІЧ

Дата: 04.04.2022 10:13

У Чернігівській області ЗСУ звільнили населені пункти Количівка, Ягідне та Іванівка.

Рашисти ракетами атакували Одесу та Славуту на Хмельниччині. Спрацювала ППО. Також атакували Тернопіль і Харків, деталі з’ясовуються.

Фото без опису

Розвідка Міністерства оборони Великої Британії називає Маріуполь ключовою метою російського вторгнення. Його захоплення має забезпечить сухопутний коридор із росії на окуповану територію Криму.

Росіяни почали активний вихід з Сумської області.

Чинний прем’єр Угорщини та фанат росії Віктор Орбан лишиться очільником уряду держави на п’ятий термін (четвертий поспіль). Під час виступу після результатів Орбан встиг обговорити вплив Сороса вибори в Угорщині та назвати Зеленського опозицією.

Окупанти обстріляли житлові будинки у Слобідському районі м. Харкова. Внаслідок цього пошкоджено близько десяти будинків та тролейбусне депо. Загинуло 7 людей, 34 особи поранено, серед них 3 дітей.

Під час вручення американської музичної премії «Ґреммі» показали відеозвернення президента України Володимира Зеленського