ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ МУКАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 15.04.2022 10:13

Закарпатська область - один з ключових регіонів прийому вимушених переселенців з областей України, де тривають бойові дії. ????????

"Потреба у житлі та базових комфортних умовах - ключова для десятків тисяч людей, які сьогодні вимушені тікати від війни. Пункти розміщення внутрішньо переміщених осіб сьогодні розгорнуті в кожній громаді Мукачівського району. Людей розміщують у приватних будинках, квартирах, садочках, школах, спортивних комплексах, будинках культури та інших приватних будівлях і об'єктах комунальної власності. " - зазначив начальник Мукачівської РВА Едгар Токар на виїзній зустрічі з головами Воловецької та НижньоВорітська ОТГ.

Очільник району ознайомився з умовами проживання вимушених переселенців, поспілкувався з головою Воловецької громади Михайло Попелич та Нижньоворітської - Іваном Григою, спитав думку самих вимушених переселенців про те, чи подобається їм в Мукачівському районі, як до них відносяться тощо.

Як розповіли голови громад, наразі Воловеччина прийняла понад 2 300 людей, а Нижньоворітська громада - біля 1 200.

????"Громади згуртовані та самовіддані, про людяність українців ще не одне століття будуть говорити та писати. За цей період в громадах створили волонтерські центри прийому та видачі речей, які дієво працюють. Тут чекають кожного, кому дійсно необхідна допомога. Я щиро дякую всім за підтримку та допомогу. Тільки разом ми переможемо. Все буде Україна", - підсумував Едгар Токар.

Єдиним фронтом – до перемоги!

Слава Україні!????????