ОГОЛОШЕННЯ ВІД АТ "ЗАКАРПАТГАЗ"

Дата: 15.04.2022 13:51

АТ «Закарпатгаз» є підприємством критичної інфраструктури, від безперебійної роботи якого безпосередньо залежить можливість отримання природного газу населенням, лікарнями, дитячими садками, закладами освіти, військовими частинами, рятувальними службами, правоохоронними органами підприємствами, установами, тощо.

Фото без опису

Щодня, незалежно від подій, наші фахівці забезпечують стабільне та безперебійне газопостачання постійним мешканцям та вимушеним переселенцям, що в нинішніх умовах — надзвичайно важливо. В умовах воєнного стану наші фахівці здійснюють постійний моніторинг технічного стану газопроводів, забезпечують їх експлуатацію, здійснюють локалізацію аварійних ситуацій, оперативно ліквідовують витоки газу.

Повідомляємо, що на час дії воєнного стану не скасовано обов’язок споживача щодо оплати послуги з розподілу природного газу. АТ «Закарпатгаз» на сьогодні забезпечує доставку газу більш ніж 275 тисячам споживачів категорії населення і є єдиним оператором газорозподільної системи на території Закарпатської області.

Враховуючи, що за останній місяць, як свідчать офіційні дані, на Закарпаття приїхало більше 1 млн вимушених переселенців, навантаження на газорозподільну систему суттєво зросло.

Сплатити за послугу можна через каси банків, на відділеннях Укрпошти та через будь-які онлайн платіжні системи.

АТ «Закарпатгаз»