ЗІБРАНО КОШТИ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

Дата: 09.06.2022 16:35

Фото без опису   09.06.2022 року. Виконавчий комітет селищної ради вдячний працівникам бюджетних установ Воловецької територіальної громади, які відгукнулися на прохання військових щодо збору коштів для потреб Збройних Сил України.

Спільно із установами зібрано 199225 грн. Зокрема:
- Виконавчими органами селищної ради – 44115грн.
- Воловецьким ЗЗСО - 91700грн.
- Гукливським ЗЗСО – 25700грн.
- Скотарським ЗЗСО ім. Руслана Ігнатишина – 21400 грн.
- Дитячою школою мистецтв – 16310 грн.
   Зранку 09.06.2022 року відбулося засідання селищного штабу за участі представників установ які брали участь у зборі коштів. На засіданні також був присутній начальник першого відділу Мукачівського РТЦК та СП. Прийнято рішення щодо спрямування частини зібраних коштів на придбання автомобіля для потреб Збройних Сил України, а саме ГАЗ 66. Про вартість придбання та передачу зазначеного автомобіля до Збройних Сил України буде згодом повідомлено.
   Хочемо ще раз висловити вдячність усім, хто долучився до збору коштів на підтримку наших захисників. Кожен з вас зробив важливий та значущий внесок в нашу спільну справу – перемогу! Дякуємо, що не залишились байдужими до долі бійців, які зараз ризикують своїм життям заради нашого світлого майбутнього.
   Дякуємо за довіру!