НА ЗІБРАНІ КОШТИ КУПЛЕНО І ПЕРЕДАНО ЗСУ АВТОМОБІЛЬ

Дата: 09.06.2022 16:41

Фото без опису   09.06.2022 року.  ЩИРА ПОДЯКА!!! ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА ПОПЕЛИЧА ТА НАЧАЛЬНИКА ПЕРШОГО ВІДДІЛУ МУКАЧІВСЬКОГО РТЦК та СП АНАТОЛІЯ ГУНЧЕНКА!!!

Ми, в тилу, намагаємося забезпечити військових всім необхідним, аби полегшити службу нашим захисникам.
   Хочемо висловити вдячність усім, хто долучився до збору коштів. Особливо слід відзначити колективи закладів освіти, які відгукнулися та зібрали левову частку коштів.
   Вартість придбаного автомобіля ГАЗ-66 становила 105000 грн. На даний час автомобіль вже передано начальнику першого відділу Мукачівського РТЦК та СП. Після проведення технічного обслуговування його буде відправлено на виконання бойових завдань.
   Щодо використання залишку коштів буде повідомлено додатково. Всі зібрані кошти будуть використовуватися виключно для потреб ЗСУ.
   Ще раз, подяка висловлюється за кожну гривню тим, хто долучився до цієї потрібної справи.
   Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!
   Дякуємо за довіру!