ПОРТАЛ UNITED 24

Дата: 28.06.2022 09:38

Фото без опису  Платформа UNITED 24 зі збору коштів для України почала роботу.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 344/2022 щодо заснування національного бренду UNITED 24 .

Фандрейзингова платформа UNITED 24 має на меті збільшити благодійні пожертви на підтримку України у світі, зокрема й шляхом об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників.

Фандрейзингова платформа UNITED 24 працює за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України. За перший тиждень її роботи на рахунках НБУ було зібрано понад $25 млн. Всі охочі можуть зробити внесок в один клік на сайті u24.gov.ua

За підтримки UNITED 24 відбуватимуться благодійні події та концерти, партнерські проекти з відомими брендами, а також співпраця з лідерами думок.

Команда UNITED 24 продовжує працювати над залученням амбасадорів, які спрямують свої зусилля на те, щоб збільшити кількість пожертв на допомогу Україні.