ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ 19-Ї СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

відбулося чергове засідання

19-ї сесії 8-го скликання
Воловецької селищної ради

1).  Про засудження збройної  агресії  російської федерації  проти України.

2)  Про призупинення на період дії воєнного стану повноважень депутатів політичної партії «Опозиційна платформа за життя»

3). Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» за перший  квартал 2022 року.

4). Про затвердження фінансового плану КНП «Воловецька  центральна лікарня Воловецької селищної ради» на 2022 рік зі змінами.

5).Про затвердження штатного розпису КНП»Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради».

6).Про передачу основних фондів.

7). Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради» за перший

квартал 2022року.

8).Про затвердження  звіту про виконання фінансового плану КП ВС «Водоканалсервіс» за 2021 рік.

9).Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП ВС «Водоканалсервіс» за І квартал 2022 року.

10). Про внесення змін до «Правил благоустрою і утримання територій  населених пунктів Воловецької селищної ради» затверджених рішенням 10 сесії 8 скликання Воловецької селищної ради від 03.06.2021 року №271.

11). Про затвердження звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.

12). Про передачу в державну власність об’єкта комунальної власності Воловецької селищної ради.

13). Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Воловецької селищної ради окремого індивідуально визначення майна державної власності.

14).Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Воловецької селищної ради.

15). Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

16). Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

17). Про місцеві  податки і збори.

18).Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців

19).Про затвердження Програми «Турбота» на 2022-2025 роки(в новій редакції).

20).Про внесення змін до Програми організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичне виховання населення Воловецької селищної ради на 2022-2025 роки..

21). Про затвердження Програми профілактики злочинності,забезпечення публічної безпеки і порядку на території Воловецької територіальної громади на 2022 рік.

22).Про внесення змін до Статуту Воловецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Воловецької селищної ради»та затвердження його у новій редакції.

23).Про затвердження Програми  добровольчого формування територіальної громади Воловецької селищної ради на 2022-20225 роки.

25).Про зміну найменування Центру соціальних служб Воловецької селищної ради на Центр соціальних послуг Воловецької селищної ради та затвердження  положення про Центр соціальних послуг Воловецької селищної ради(в новій редакції).

26).Про затвердження структури та чисельності апарату, виконавчих органів Воловецької селищної ради восьмого скликання (в новій редакції).

сьмого

27). Про внесення змін до рішення селищної ради 23 грудня 2021 року №494 «Про бюджет Волоцької селищної територіальної громади на 2022 рік зі  змінами від15 лютого2022 року, 26 лютого 2022 року, 21 березня 2022 року,20 квітня 2022 року,рішення виконавчого комітету від 27 травня 2022 року).

28).Про виплату матеріальних  допомог .

Присутні 15 депутатів -список депутатів

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.