ІНФОРМАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Дата: 29.07.2022 15:13

До уваги громадян! Відповідно до метеорологічного та гідрологічного штормових попереджень від 29.07.2022 року Закарпатського обласного центру із гідрометеорології:

Після тривалого періоду спекотної сухої погоди у зв"язку  з проходженням через територію області ввечері 30 липня та протягом ночі 31 липня  зони активного холодного фронту, на Закарпатті  очікується погіршення погодніх умов. Ввечері 30 липня та вночі 31 липня на території Закарпатської області  та в м. Ужгород передбачаються значні  короткочасні, дощі , грози, місцями сильні зливи.  в окремих пунктах град. Під час гроз шквалисте посилення вітру 17-22 м/с. Зниження температури повітря 31 липня - 1 серпня вночі до 10-15 градусів, вдень до 18-23 градуси тепла (І рівень небезпечності , жовтий). 31 липня - 1 серпня на річках області очікується підвищення рівнів води на 0.2-0.8 м., в межах корінних берегів. В місцях проходження сильних злив, очікується  формування значного місцевого схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках з підтопленням, понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав..В гірських районах існує загроза  сходу невеликих селів. Рівеннь небезпеки помаранчевий.