ДОПОМОГА НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ ЗАХИСНИКАМ СВОЄЇ ЗЕМЛІ

Дата: 02.08.2022 07:00

02 серпня 2022 року. Звідусіль надходить допомога від наших земляків нашим військовим.
   Вже неодноразово в новинах сайту громади повідомлялося про необхідну допомогу, що надходить з різних куточків світу та від місцевих мешканців і щиру вдячність за неї.

Цього разу підприємець нашої громади із с. Гукливий Олександр Костаневич надав 20 тис. грн. з побажанням використати їх для потреб армії. За вказані кошти придбано комплект автошин для коліс ГАЗ-66, який вже направлено у військову частину, котра формується для відправлення в зону бойових дій. До речі, цей автомобіль та інший укомплектовані двома тентами, придбаним за 15 тис. грн., що зібрані нашими освітянами.
    Наш земляк Василь Тегза, який зараз проживає в США, надіслав комплект засобів для польової медицини, госпіталів. Невдовзі засоби буде також відправлено в зону бойових дій, і за їх допомогою медики врятують не одне життя наших захисників.

Селищна рада висловлює щиру вдячність нашим небайдужим землякам, що виявляють турботу про захисників своєї землі і надають для них допомогу по мірі своїх можливостей.

З повагою,
селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ.