ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 22 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

Дата: 22.08.2022 16:23

22 серпня  2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Воловецької селищної ради

Порядок денний

1.  Про затвердження Протоколу №8 тимчасової комісії з обстеження будівель і споруд  та визначення матеріальних збитків »від 29.07.2022 року.

2.  Про схвалення звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

3.   Про втрату статусу дитини-сироти.

4.   Про надання дозволу на дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.

5.   Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я  не може самостійно здійснювати  свої права та виконувати обов’язки.

6. Про схвалення Програми облаштування місць для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб у Воловецькій територіальній громаді на 2022рік.

7. Про схвалення програми розвитку і  підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в Воловецькій селищній територіальні громаді на 2022 – 2023 роки.

8.   Про схвалення Програми «Внески до Статутного капіталу КП ВС «Водоканалсервіс»на 2022-2025 роки»

9.     Про затвердження від корегованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

10 .      Про видалення зелених насаджень.

11.    Про розгляд заяв та клопотань громадян.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці даного сайту "Офіційні документи", за посиланням - https://rayon.org.ua/rada/04350240/docs/.