УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 08:39

Фото без опису  Серпень - особливий місяць, він несе нам чудові свята: День Державного Прапора та День Незалежності України. Наш жовто-блакитний прапор є не просто символом державності, він став уособленням свободи, сили і єднання українського народу.

Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності! В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичної цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові.

І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші  міжнародні партнери. І вона неодмінно буде за Україною.

З цієї нагоди у Воловецькій громаді  відбулися урочисті заходи.

Почесне право підняти Державний Прапор України надається: старшому солдату Збройних Сил України Віталію ЮГАСУ  та старшому солдату Збройних Сил України Василю ПАНЬКУЛИЧУ.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам”ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духа, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.