ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З 31 -Ю РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2022 08:52

Фото без опису Дорогі жителі Воловецької громади і гості нашого селища, які зупинилися проживати у нашій громаді! Прийміть щирі вітання  з нагоди 31- ї річниці Незалежності України!

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності  України, що увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності. Сьогодні  в умовах воєнного  стану в країні  нам доводиться  відзначати 31-шу  річницю Незалежності України. Але наша боротьба за незалежність, яку розпочали покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, не завершена.  Не завершена й тому, що досі тривають державотворчі процеси, в яких виборюється право на свободу та людську гідність. І ця боооротьба триває не лише на Сході, а по всій Україні.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, які, не шкодуючи свого життя, захищають її від агресора.

На жаль, свято ми зустрічаємо нині в складний час повномасштабної війни, яку розпочала росія вторгненням на мирні українські землі. Але спільними зусиллями ми зможемо вистояти та подолати всі труднощі, які б не випали на нашу долю, гуртом зуміємо вистояти і захистити наших дітей, рідних, нашу країну від агресора.

Головний скарб нашої громади-це ви,його жителі. Наша мета-сильна, заможна, вільна і процвітаюча Україна! З вами разом ми зможемо наблизтти Перемогу!

Від імені Воловецької селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету щиро вітаю з Днем Незалежності України!

Від щирого серця бажаю всім жителям миру та злагоди, здоров^я та довголіття. Всім нам мирного неба над головою, добробуту кожному дому, процвітання нашому селищу та всій нашій Україні!

З повагою,

селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ