ЩИРА ПОДЯКА НАШИМ ПАРТНЕРАМ

Дата: 26.08.2022 10:17

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

З робочим візитом у Воловецьку територіальну громаду вкотре завітали з гуманітарною допомогою  наші німецькі партнери з міста-побратима Бад Ендорф на чолі з головою партнерських відносин Корнелією Граф, які надали нашій громаді гуманітарну допомогу: продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти, які переважно спрямовуються захисникам  з нашої громади на передову, разом з гуманітарною допомогою передали також автомобіль для потреб Збройних Сил України.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Після невеликого технічного обслуговування та перефарбування подарований нашими німецькими партнерами автомобіль готовий до виконання бойових завдань та переданий до ЗСУ.Висловлюємо слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу в цей нелегкий для всіх нас час.

З повагою,

селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ