ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ 22-ї СЕСІЇ 8-го СКЛИКАННЯ

22-ї сесії 8-го скликання
Воловецької селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» за 9 місяців 2022 року.
2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради» за 9 місяців 2022року.
3. Про затвердження звіту про виконання фінансово-господарської діяльності КП ВС «Водоканалсервіс» за 9 місяців 2022 рік.
4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за 9місяців 2022 року.
5.Про введення штатної одиниці асистента вчителя у Воловецький ліцей Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
6. Про введення штатної одиниці асистента вчителя у Гукливську гімназію Воловецької селищної ради Закарпатської області.
7. Про введення штатної асистента вчителя у Скотарську гімназію імені Руслана Ігнатишина Воловецької селищної ради.
8.Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю Воловецької територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням восьмої сесії восьмого скликання Воловецької селищної ради від 25.03.2021 № 141.
9.Про виплату грошової винагороди Воловецької селищної ради обдарованим і талановитим дітям.
10. Про затвердження Комплексної програми розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя Воловецької територіальної громади на 2023-2025 роки.
11. Про зміну юридичної адреси Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області
12. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Гукливий» та затвердження його в новій редакції.
13. Про затвердження Програми раціонального використання природних рослинних ресурсів на території Воловецької селищної ради на 2022-2025 роки.
14. Про внесення змін до складу архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури та містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради.
15. Про внесенн змін до Програми «Турбота»на 2022-2025 роки.
16. Про внесення змін до рішення селищної ради 23 грудня 2021 року № 494 «Про бюджет Воловецької селищної територіальної громади на 2022 рік зі змінами від 15 лютого 2022 року, 26 лютого 2022 року, 21 березня 2022 року, 20 квітня 2022 року, 28 червня 2022, 23 серпня 2022 року,рішення виконавчого комітету від 27 травня 2022 року, 25 липня 2022 року, 1 вересня 2022 року, 21 вересня 2022 року, 27 жовтня 2022 року.
17. Про виплату матеріальних допомог.
18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Воловецької селищної ради масивів земель сільськогосподарського призначення окремих земельних ділянок.
19. Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населених пунктів Воловецької селищної ради поблизу с. Канора.
20. Про розгляд заяв і звернень громадян.
21. Про створення старостинських округів.

Присутні 16 депутатів - список.

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.