З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2022 08:07

Шановні військові, захисники нашої держави!
   6 грудня відзначається День Збройних Сил України.

З великою гордістю і повагою ми називаємо вас, українських воїнів, героями нашого часу, мужніми захисниками, патріотами своєї Батьківщини. На вашу долю випало складне відповідальне випробування – боронити цілісність, незалежність і суверенітет країни в умовах війни. Ви сміливо даєте гідну відсіч війську жорстокого агресора і кілометр за кілометром звільняєте окуповані території. Сьогодні ви доводите всьому людству, що українська армія – краща армія світу.
   Своїм прикладом ви показуєте, як треба любити і шанувати рідну землю, цінувати мир, берегти свій народ. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших захисників, які віддали своє життя за мирну Україну.
   Прийміть щиру вдячність за ваш високий професіоналізм, вірність службовому обов’язку та українському народу. Перемога буде за Україною, а ми усією громадою допомагаємо і будемо допомагати наближати цей день.
   Бажаю усім нам мирного неба, віри у краще майбутнє і нехай усі наші бійці повертаються до своїх родин живими і неушкодженими.

З повагою, селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ