ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ МІЖНАРОДНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СОС ДИТЯЧІ МІСТЕЧКА» УКРАЇНА З ВОЛОВЕЦЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ

Дата: 17.02.2023 08:53

Фото без описуПродовжується співпраця Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Україна з Воловецькою селищною радою

У минулому році між Міжнародною благодійною організацією БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна та Воловецькою селищною радою було укладено Меморандум про співпрацю. Основний напрям взаємодії – покращення рівня надання соціальних послуг у громаді та підтримка внутрішньо переміщених осіб, родин з таким статусом, які мають дитину/дітей віком до 18 років. Крім цього, планується підтримувати уразливі категорії населення Воловецької громади, а саме родини ПС/ДБСТ, опікунські родини, родини у СЖО тощо.

Співпраця триває вже декілька місяців, і за цей час представники МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна зробили для підтримки громади та ВПО, які в ній проживають, чимало.

Так, протягом грудня 2022 року відбулася реалізація наступних заходів:

• облаштовано ігровий простір для дітей - ВПО та місцевої громади на базі дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 2. Закуплені меблі, методичні матеріали та різноманітні ігрові елементи. Загальна сума закупівель складає 306985 грн. Всі витрати понесла МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна, без залучення бюджетних коштів та співфінансування з боку селищної ради;
  • для безперебійної роботи простору, передано генератор, вогнегасник та сигналізатор чадного газу;
  • для індивідуального користування керівниці дошкільного навчального закладу Кравчик Оксані Юріївні передано ноутбук.

Крім того, на регулярній основі проводяться виїзні прийоми ВПО спеціалістами МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна. Родини, які стають на облік до Центру укріплення сім’ї МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна (м. Ужгород), отримують гуманітарну допомогу: посуд (каструлі та сковорідки), рушники, постільну білизну, набори побутової хімії та продуктові набори, електрочайники, обігрівачі, ліхтарики тощо. Більше 100 сімей отримують таку підтримку на регулярній основі.