ПОДЯКА ЦЕРКОВНИМ ГРОМАДАМ

Дата: 09.03.2023 16:05

Фото без опису    Виконавчий комітет Воловецької селищної ради, вкотре щиро дякує всім свідомим небайдужим жителям громади,  тим, хто в такий складний та важливий для нашої країни час не залишається осторонь, а вносить свій посильний внесок для досягнення    нашої загальної цілі – ПЕРЕМОГИ!!! З самого початку повномасштабного вторгнення  росії  в Україну.  Воловецька громада єдиною силою  робить все можливе для оборони  держави, адже потрібно багато сил, витримки і коштів.

Ваша допомога є надважливою для  наших захисників, які протистоять агресору.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім свідомим релігійним громадам  усіх конфесій та віросповідань, що знаходяться на території громади,  які відгукнулися та долучилися до ініціативи селищної ради для збору коштів на придбання авто для ЗСУ,  зокрема:

• Церковній громаді с. Канора, Свято-Михайлівського храму (Протоієрей о. Михайло КОЗЛОВСЬКИЙ) – 10000 грн;
  • Церковній громаді смт. Воловець, Свято-Вознесенського храму (Протоієрей о. Роман ГЛЮДЗИК) – 15000 грн;
  • Церковній громаді смт. Воловець храму на честь Преподобного Іова Угольського  (Протоієрей о. Іоанн ФАЛЬОВКА) – 7000 грн;
  • Церковній греко-католицькій громаді Вознесіння Господнього смт. Воловець (парох  о. Василь ГУЙВАН) – 25000 грн.
  • Церковній громаді Таламаш, Свято-Покровського храму (Протоієрей о. Василій БАБЕЦЬ) – 300 дол. США та 1500 грн;
  • Церковній громаді с. Гукливий, Свято-Троїцького храму, Веретичів, храм на честь Успіння Божої Матері (Протоієрей о. Михаїл ЦЮРКАЛО) – 24600 грн.
  • Церковній громаді с. Скотарське, храму на честь Різдва Божої Матері
    (Протоієрей о. Георгій КРИВАНИЧ) – 15000 грн;

Щодо використання коштів буде повідомлено додатково. Всі зібрані кошти будуть використані виключно для придбання автомобіля для ЗСУ.
          Ще раз, подяка висловлюється за кожну гривню тим, хто долучився до цієї потрібної справи.

Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!
            Дякуємо за довіру!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!