ПІДСУМКИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ЩОДО ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ АВТО НА ФРОНТ!

Дата: 05.04.2023 16:43

Фото без опису Підсумовуючи спільну роботу наших волонтерів, всіх свідомих громадян,  які долучилися до ініціативи виконавчого комітету Воловецької селищної ради «АВТО ДЛЯ ФРОНТУ», щодо збору коштів на придбання повнопривідних транспортних засобів для потреб 33-ї Закарпатської бригади та окремого мотострілецького батальйону, що формуються в  м. Ужгород, за цей час вдалось зібрати 353000czk, на придбанння  транспортних засобів про які ми писали раніше використано 293000czk, логістику та пальне 40000 czk, дрібний сервіс та фарбування  20000 czk.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї  важливої справи, адже авто не тільки воює. а й рятує життя наших захисників. Важливо розуміти, що кожен повинен робити все від нього залежне для наближення нашої перемоги. Всією громадою продовжуємо підтримувати українських захисників!

Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!
           Дякуємо за довіру!!!