РІК ТОМУ - РАКЕТНИЙ УДАР ПО ВОЛОВЦЮ

Дата: 03.05.2023 08:14

Фото без опису   Шановні воловчани!
   Хочемо нагадати, сьогодні 03 травня о 21 год. 13 хв. виповнюється річниця, як наше гірське селище безпосередньо зіткнулося з війною – до нас прилетіла ворожа ракета,. Ми єдині в Закарпатській області зазнали цього жаху.

До певної міри нам навіть повезло, що смертоносний боєприпаси втрапив у млаку, яка взяла на себе частину його руйнівної сили. Так, було пошкоджено обладнання електропідстанції, покрівлі будинків, побиті вікна, металеві скалки знайдено на городах, біля житлових будинків, навіть біля будівлі поліції, але на щастя обійшлося без людських жертв. Можна сказати, московити втопили у воловецькому болоті біля 8 млн. доларів.
   Стараннями електриків електропостачання селища почали відновлювати на протязі тієї ж доби. За кілька тижнів заявники отримали від держави в особі резервного фонду обласнонго бюджету повну компенсацію за пошкоджене майно, і відремонтували свої оселі. Та при цьому не можна сказати «ми знову зажили мирним життям», воює наша країна і наші земляки також б’ють ворога. Робимо свій вклад в тилу, що також важливо: жінки плетуть маскувальні сітки, збираємо кошти, купуємо і відправляємо на фронт спорядження, автомобілі. І ще з почестями ховаємо загиблих земляків, нехай спочивають з миром.
   Слава Україні! Героям слава! Слава ЗСУ. Ми обов’язково переможемо!