ЩОДО НАВЧАНЬ ЧЛЕНІВ МПО ТА ДПО

Дата: 17.05.2023 11:15

Фото без описуЩодо навчань членів МПО та ДПО

З метою організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони, наказами МВС України від 13.03.2023 № 183 та № 184 (додаються) затверджені відповідні Порядки та «Правила прийому на навчання до навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області на 2023 рік».

Контактна особа відповідальна за прийом осіб до навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області та проведення підготовки членів МПО та ДПО: начальник цього ж навчального пункту, підполковник служби цивільного захисту Улинець Іван Юрійович, контактний телефон: 0502865799.

Порядок підготовки ДПО;

Порядок підготовки МПО;